Вратило за сопирачки KNORR-BREMSE B7R (01.06-) за автобус VOLVO B6/B7/B9/B10/B12/8500

PDF
50 €
≈ 55,87 US$
Тип вратило за сопирачки
Број на дел I82171N00 HB1143
Каталошки број на оригиналот 9515443 4822431
Година на производство 2007
Локација Естонија Tallinn
Датум на објавување мај 22, 2020
Каталошки број на продавачот 1435943
PDF
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја бел
Дополнителни информации: Руски
9515443 Hand brake valve VOLVO Bus B 5/6/7/8/10/12, Bus 9/11/12/13
Good condition, used
Vehicle Cm3: 7100
Vehicle Body: Coach
Vehicle Kw: 213
Vehicle Fuel: Diesel
Vehicle Gearbox: Automatic
Vehicle Cm3 Round: 7000
Vehicle Engine Code: D7E290
Vehicle Gearbox Code: D864-5
Vehicle Km: 1034116
Vehicle Vin: YV3R6M32271121516
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност