Возило за чистење улици TENNANT A80

PDF
Цена:
на барање
Контактирајте го продавачот
Марка TENNANT
Модел A80
Тип возило за чистење улици
Година на производство 2009
Прва регистрација 2009
Локација Холандија Heinenoord
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот CSNL1000220
PDF
Мотор
Сила 105 кс (77 kW)
Гориво дизел
Евро Euro 4
Менувачи
Тип хидростатска
Оски
Оски 2
Кабина
Клима уред
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја син
Дополнителни информации: Англиски
Steer: RHD
Scanned documents: 215770
Location: NL
euro: EUR4
Wander hose
Camera system
Beacons
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи