Возило со дигалка со корпа RENAULT CBH 320 - ANTENNE 30M

PDF
€ 49.750
Нето цена
≈ US$ 55.441
Контактирајте го продавачот
Марка RENAULT
Модел CBH 320 - ANTENNE 30M
Тип возило со дигалка со корпа
Прва регистрација 1992-08-14
Километража 103356 км
Носивост 3680 кг
Вкупна тежина 26000 кг
Нето тежина 22320 кг
Локација Белгија Handzame
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот E49088
PDF

Опис

Висина на подигање 30 м
Мотор
Марка Renault
Сила 235 kW (320 кс)
Број на цилиндри 6
Менувачи
Тип рачен
Број на преноси 8
Оски
Оски 3
Оскина конфигурација 6x6
Суспензија пружина/пружина
Меѓуоскино растојание 5500 мм
Големина на гуми 13R22.5
Предна оска
Големина на гуми 13 R22.5
Задна оска
Големина на гуми 13 R22.5
Сопирачки
Интрадер
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја бел

Дополнителни информации:

Англиски Германски Холандски
Tyre size: 13R22.5
Axle 2: Double wheels
Axle 3: Double wheels
Drive: Wheel
Working height: 3 cm
Refenmaß: 13R22.5
Achse 2: Doppelbereift
Achse 3: Doppelbereift
Antrieb: Rad
Arbeitshöhe: 3 cm
## Aanvullende opties en accessoires

- Reservesleutel

Motorbouw: 6L. Banden links 1: 26%-50%. Banden links 2: 76%-100%. Banden links 3: 76%-100%. Banden rechts 1: 26%-50%. Banden rechts 2: 76%-100%. Banden rechts 3: 76%-100%. Leverbaar in België.

Voor meer informatie kan je altijd terecht op onze website. For more information you can always visit our website. Pour plus d'informations, vous pouvez toujours visiter notre site Web. Weitere Informationen finden Sie auf unserer Website.

Bandenmaat: 13R22.5
As 2: Dubbellucht
As 3: Dubbellucht
Aandrijving: Wiel
Werkhoogte: 3 cm
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Напиши
Повикајте

Слични огласи