Возило со дигалка со корпа MERCEDES-BENZ Oil & Steel 6x6 EAGLE 4426

PDF
€ 127.000
Нето цена
≈ US$ 141.529
Контактирајте го продавачот
Марка MERCEDES-BENZ
Модел Oil & Steel 6x6 EAGLE 4426
Тип возило со дигалка со корпа
Година на производство 2003
Прва регистрација 2003
Километража 58000 км
Локација Латвија Lv
Датум на објавување окт 06, 2019
Каталошки број на продавачот AF076E3E
PDF
Мотор
Гориво дизел
Оски
Оскина конфигурација 6x6
Предна оска
Состојба на гумите 60 %
Задна оска
Состојба на гумите 60 %
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации:

Англиски
Country: Latvia
Amount of previous owners: 1
Condition level grade (1-5): 12345
Drive type: All
Production country: Italy
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Напиши
Повикајте

Слични огласи