Нови воен камион TEKFALT basFALT Binding Agent Spreader

PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка TEKFALT
Модел basFALT Binding Agent Spreader
Тип воен камион
Година на производство 10/2020
Локација Турција ANKARA
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID RJ23673
PDF
Оски
Оски 4
Состојба
Состојба нов
Опис
Боја бел
Дополнителни информации: Англиски
** Spreader consist of 3 spreading feeders which can be separately operated, allows users to work with different spreading widths.
** Proportional control system provides automatic capacity control (lt/m²) for spreading operation independent from vehicle speed and spreading width.
** Material filling with bulk cement trailers or optional filling with bigbags.
** Water-proof and damp-proof design prevents dampness of the material in the tank.
** Easy and user friendly operation with specially developed 7” LCD screen operators panel.
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
нови машина за производство на бетонски блокови CONMACH Нови CONMACH цена на барање Машина за производство на бетонски блокови 07/2020 Турција, Tekirdag
нови машина за производство на бетонски блокови CONMACH PipeKing-1200 Нови CONMACH PipeKing-1200 цена на барање Машина за производство на бетонски блокови 09/2020 Турција, Tekirdag
друга градежна машина KRAZ 5233Н2 УЯР-01 KRAZ 5233Н2 УЯР-01 цена на барање Друга градежна машина 2020 Украина, Киев
друга градежна машина Wick Drain Stitcher ZWD 20 Wick Drain Stitcher ZWD 20 цена на барање Друга градежна машина 2021 Германија, Finowfurt near Berlin