Воен камион TATRA 813 8x8

PDF
PDF
11.400 €
Контактирајте го продавачот
Марка TATRA
Модел 813 8x8
Тип воен камион
Локација Словачка
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID GA29656
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

воен камион RENAULT M160 RENAULT M160 9.750 € Воен камион 06/1990 166223 км Белгија, Wilrijk
воен камион URO MILITAR 4X4 URO MILITAR 4X4 10.000 € Воен камион 1990 Шпанија, Cubillas de Santa Marta