Воен камион SCANIA TGB30 4x4

PDF
воен камион SCANIA TGB30 4x4
воен камион SCANIA TGB30 4x4 слика 2
воен камион SCANIA TGB30 4x4 слика 3
воен камион SCANIA TGB30 4x4 слика 4
воен камион SCANIA TGB30 4x4 слика 5
воен камион SCANIA TGB30 4x4 слика 6
воен камион SCANIA TGB30 4x4 слика 7
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
воен камион SCANIA TGB30 4x4 слика 9
воен камион SCANIA TGB30 4x4 слика 10
воен камион SCANIA TGB30 4x4 слика 11
воен камион SCANIA TGB30 4x4 слика 12
воен камион SCANIA TGB30 4x4 слика 13
воен камион SCANIA TGB30 4x4 слика 14
воен камион SCANIA TGB30 4x4 слика 15
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/15
PDF
12.500 €
Нето цена
15.625 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка SCANIA
Модел TGB30 4x4
Тип воен камион
Година на производство 1979
Километража 33783 км
Локација Данска
Датум на објавување ное 02, 2022
Autoline ID YP30129
Каросерија
Автоматска кука за влечење
Мотор
Марка Scania D11
Тип линиски
Сила 220 кс (162 kW)
Гориво дизел
Број на цилиндри 6
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x4
Суспензија пружина/пружина
Сопирачки барабан
Задна оска 1
Сопирачки барабан
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Дански
6 cylinder Scania diesel engine (D11), 220 hp., Automatic gearbox, Winch, Leaf springs.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи