Воен камион MAN 8.136

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка MAN
Модел 8.136
Тип воен камион
Километража 64374 км
Локација Обединето Кралство Doncaster
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID LD10122
Опис
Вкупни димензии 5.5 м × 2.3 м × 3.2 м
Каросерија
Резервно тркало
Мотор
Марка MAN
Тип линиски
Гориво дизел
Број на цилиндри 6
Менувачи
Тип рачен
Број на преноси 6
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x4
Големина на гуми 12.5R20
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја каки
Дополнителни информации
Англиски
Man 8.136 4x4 LHD drop side cargo trucks with canopy

Direct from military reserve stock in good condition with 20,000-60,000 kilometres

Choice of 10 trucks in stock
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
воен камион MAN HX60 18.330 4x4 Army Truck MAN HX60 18.330 4x4 Army Truck цена на барање Воен камион 2008 10000 км Обединето Кралство, DN10 Doncaster The Rocket Site
воен камион MAN 630.2 MAN 630.2 цена на барање Воен камион 1962 Хрватска, Karlovac
воен камион BEDFORD tk 1470 BEDFORD tk 1470 6.700 € Воен камион 1988-11-07 166 км Белгија, Bree
камион-автобус MERCEDES-BENZ 1017 MERCEDES-BENZ 1017 цена на барање Камион-автобус 1990-1 5400 кг Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel