Воен камион FIAT ATC 81

PDF
воен камион FIAT ATC 81
воен камион FIAT ATC 81 слика 2
воен камион FIAT ATC 81 слика 3
воен камион FIAT ATC 81 слика 4
воен камион FIAT ATC 81 слика 5
воен камион FIAT ATC 81 слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
воен камион FIAT ATC 81 слика 8
воен камион FIAT ATC 81 слика 9
воен камион FIAT ATC 81 слика 10
воен камион FIAT ATC 81 слика 11
воен камион FIAT ATC 81 слика 12
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/12
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка FIAT
Модел ATC 81
Тип воен камион
Година на производство 1985
Локација Италија Cercola (Na)
Датум на објавување ное 14, 2022
Autoline ID XD29679
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Италијански
Disponibili nr. 2
Trattore Fiat Atc 81
anno 1985
con motore Iveco 8282.22
450 Hp
V8 turbo
43.000 km
con semirimorchio
per trasporto pale cingolate, bulldozer e escavatori.
Con dispaccio militare
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
воен камион IVECO 115.17 IVECO 115.17 цена на барање Воен камион 1987 1600 км Италија, cercola
воен камион saab 2550 d Saab 2550 d 8.900 € Воен камион 05/1993 2500 км Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
воен камион BEDFORD tk 1470 BEDFORD tk 1470 6.700 € Воен камион 1988-11-07 166 км Белгија, Bree