Воен камион Dongfeng DONGGENG 246 Military Retired Tractor Truck 6×6 off road truck

PDF
PDF
14.000 US$
≈ 13.020 €
Контактирајте го продавачот
Марка Dongfeng
Модел DONGGENG 246 Military Retired Tractor Truck 6×6 off road truck
Тип воен камион
Година на производство 02/2020
Локација Кина
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID ZK32999
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја зелен

Дополнителни информации — Воен камион Dongfeng DONGGENG 246 Military Retired Tractor Truck 6×6 off road truck

Англиски
you can add my whatsApp покажи контакти for more details such as data sheet and shipping term.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

воен камион Dongfeng EQ2102N Dongfeng EQ2102N 20.000 US$ Воен камион 02/2019 8000 км Кина, Hanghzou, Zhejiang