Влечена прскалка HARDI Twin Forse 2200

PDF
10.000 US$
Нето цена
≈ 8.830 €
Контактирајте го продавачот
Марка HARDI
Модел Twin Forse 2200
Тип влечена прскалка
Година на производство 2008
Локација Украина Суми
Датум на објавување јун 26, 2020
Autoline ID RX13058
PDF
Опис
Капацитет на резервоар 2200 л
Ширина на опфаќање 18 м
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Руски Украински
Опрыскиватель полностью обслужен
Все работает
Компьютер
Помогу с доставкой
Обприскувач повністю обслужений
Все працює
комп'ютер
Допоможу з доставкою
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи