Влечена прскалка BERTHOUD Major 3200

PDF
14.000 US$
Нето цена
≈ 12.420 €
Контактирајте го продавачот
Марка BERTHOUD
Модел Major 3200
Тип влечена прскалка
Година на производство 03/2008
Локација Украина Суми
Датум на објавување јун 26, 2020
Autoline ID AP11813
PDF
Опис
Капацитет на резервоар 3200 л
Ширина на опфаќање 28 м
Состојба
Состојба половни
Опис
На лагер 1
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи