Валјак за асфалт AMMANN AV 70-2

PDF
27.600 €
≈ 31.260 US$
Контактирајте го продавачот
Марка AMMANN
Модел AV 70-2
Тип валјак за асфалт
Година на производство 2009
Работни часови 1280 м/ч
Нето тежина 7400 кг
Локација Чехија
Датум на објавување вчера
Autoline ID YM21419
PDF
Опис
Резервоар за вода 350 л
Мотор
Марка Cummins Cummins tier3
Тип линиски
Сила 55 kW (74.83 кс)
Гориво дизел
Турбо
Број на цилиндри 4
Евро Euro 3
Состојба
Состојба половни
Прво лакирање
Опис
Боја жолт
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Контакти на продавачот
Испрати порака
captcha
Слични огласи