Управувачка единица VDO B7R (01.06-) за автобус VOLVO B6/B7/B9/B10/B12/8500/8700/9700/9900 bus (1995-)

PDF
150 €
≈ 166,70 US$
Тип управувачка единица
Каталошки број на оригиналот 20427169 20514900 20744283 20815236
Година на производство 2007
Локација Естонија Tallinn
Датум на објавување мај 22, 2020
Каталошки број на продавачот 1445356
PDF
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја бел
Дополнителни информации: Руски
20514900 LCM Control Unit VOLVO
Good condition, used
Vehicle Cm3: 7100
Vehicle Body: Coach
Vehicle Kw: 213
Vehicle Fuel: Diesel
Vehicle Gearbox: Automatic
Vehicle Cm3 Round: 7000
Vehicle Engine Code: D7E290
Vehicle Gearbox Code: D864-5
Vehicle Km: 1060262
Vehicle Vin: YV3R6M32171121362
марка: VDO
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи