Управувачка единица TRW B7R (01.06-) за автобус VOLVO B6/B7/B9/B10/B12/8500/8700/9700/9900 bus (1995-)

PDF
500 €
≈ 545,50 US$
Тип управувачка единица
Каталошки број на оригиналот 60100008 60100000 60100007
Година на производство 2007
Локација Естонија Tallinn
Датум на објавување мај 22, 2020
Каталошки број на продавачот 1432013
PDF
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја бел
Дополнителни информации: Руски
60100008 Engine control unit VOLVO FE, FM, FL, D7E, DXI7
Good condition, used
Vehicle Cm3: 7100
Vehicle Body: Coach
Vehicle Kw: 213
Vehicle Fuel: Diesel
Vehicle Gearbox: Automatic
Vehicle Cm3 Round: 7000
Vehicle Engine Code: D7E290
Vehicle Gearbox Code: 6HP550-N
Vehicle Km: 970384
Vehicle Vin: YV3R6M32071121188
марка: TRW
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи