Турбо полнач за мотор TURBOSUFLANTA за камион влекач IVECO STRALIS

PDF
турбо полнач за мотор TURBOSUFLANTA за камион влекач IVECO STRALIS
1/1
Цена:
на барање
Контактирајте го продавачот
Тип турбо полнач за мотор
Број на дел 504269261
Локација Романија SUCEAVA
Датум на објавување мај 22, 2020
Autoline ID DY19666
PDF
Состојба
Состојба половни
Опис
На лагер 1
Дополнителни информации: Романски
Cod OEM: 504269261
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи