Тркала трактор MTZ 3022ДЦ

PDF
US$ 27.500
Бруто цена, ДДВ – 20%
≈ € 24.941
US$ 22.916,67
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка MTZ
Модел 3022ДЦ
Тип тркала трактор
Година на производство 2009
Локација Белорусија Дукора
Датум на објавување сеп 12, 2019
Autoline ID KX13510
PDF
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја црвен

Дополнителни информации:

Руски
Продам трактор МТЗ-3022ДЦ в хорошем состоянии.
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност

Слични огласи