Тркала трактор KIROVETS К 701

PDF
Цена:
на барање
Контактирајте го продавачот
Марка KIROVETS
Модел К 701
Тип тркала трактор
Година на производство 2017
Локација Украина Бобровица
Датум на објавување мај 26, 2020
Autoline ID DP15271
PDF
Мотор
Марка Renault
Сила 420 кс (309 kW)
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја жолт
Дополнителни информации: Руски Украински
1.Кировец с двигателем Рено Магнум
2,Кировец с двигателем ДАф
Состояние отличное Продажа в связи с переходом на иностранную технику

Готовы расматривать ОБМЕН!!!
1.Кіровец з двигуном Рено Магнум
 2, Кіровець з двигуном ДАФ
 Состояние отличное Продаж в зв'язку з переходом на іноземну техніку

Чи готові расматривать ОБМІН !!!
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи