Тркала трактор JCB Fastrac 2135 4WS 4wd

PDF
Цена:
на барање
Контактирајте го продавачот
Марка JCB
Тип тркала трактор
Локација Обединето Кралство Madley
Датум на објавување мај 22, 2020
Каталошки број на продавачот 424
PDF
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Англиски
On Site: Yes
JCB Fastrac 2135 4WS 4wd Tractor
HY03JJZ + Front Linkage
Front PTO & 3pt Linkage Mounted Tool Box
V5 here
On Site
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи