Тркала трактор FENDT 828 Vario

PDF
90.000 €
≈ 100.700 US$
Контактирајте го продавачот
Марка FENDT
Модел 828 Vario
Тип тркала трактор
Прва регистрација 2012-08-08
Работни часови 6200 м/ч
Локација Германија Hamburg
Датум на објавување мај 22, 2020
Каталошки број на продавачот 46618-Z8C8GCZ
PDF
Мотор
Сила 839 кс (617 kW)
Оски
Оски 2
Големина на гуми 710/70 r42
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Англиски Арапски Бугарски Чешки Германски Дански Естонски Француски Унгарски Италијански Летонски Холандски Полски Португалски Романски Руски Словачки Словачки Турски Украински
Front tyres:710/70 r42
Front tyres:710/70 r42
Front tyres:710/70 r42
Pneumatiky (přední):710/70 r42
Getriebeart Stufenlos regelbar,
Bereifung (v):710/70 r42
Bereifung (v):710/70 r42
Front tyres:710/70 r42
Pneus (avant):710/70 r42
Front tyres:710/70 r42
Gomme (anteriori):710/70 r42
Priekšējās riepas:710/70 r42
Banden voor:710/70 r42
Ogumienie z przodu:710/70 r42
Front tyres:710/70 r42
Шины (передние):710/70 r42
Шины (передние):710/70 r42
Prednje pnevmatike:710/70 r42
Front tyres:710/70 r42
Front tyres:710/70 r42
Front tyres:710/70 r42
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи