Тракторска приколка MÜLLNER Anhänger/Kipper

PDF
3.700 €
≈ 4.003 US$
Контактирајте го продавачот
Тип тракторска приколка
Носивост 6000 кг
Локација Австрија Korneuburg
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 68344248
PDF
Опис
Вкупни димензии должина - 5 м, широчина - 2 м
Оски
Оски 3
Потребна ви е испорака? Пресметајте ја цената на достава до вашата земја
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Германски
Marke: MÜLLNER
Contactid: 3293125
Location: Lassee
FabrNr: 193
InKuerzeVerfuegbar: N
Schnäppchen: N
Vorführer: N
200X500
6TO NUTZLAST,EISENPLATEAU,BELEUCHTUNG
STAHLWÄNDE 50X40
Zweiseiten-Kipper
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи