Тракторска приколка GFÖLLNER Anhänger/Kipper

PDF
4.360 €
≈ 4.738 US$
Контактирајте го продавачот
Тип тракторска приколка
Локација Австрија Korneuburg
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 68336688
PDF
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја зелен
Дополнителни информации: Германски
Marke: GFÖLLNER
Contactid: 3293159
FabrNr: 675
InKuerzeVerfuegbar: N
Schnäppchen: N
Vorführer: N
BORDWÄNDE 50CM STAHL,AUFSATZWÄNDE 100CM HOLZ
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи