Тракторска приколка FARMTECH FORTIS 2000

PDF
33.400 €
≈ 36.300 US$
Контактирајте го продавачот
Марка FARMTECH
Модел FORTIS 2000
Тип тракторска приколка
Година на производство 2013
Зафатнина 35 м³
Локација Австрија Korneuburg
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 241109
PDF
Оски
Оски 2
Предна оска 1
Големина на гуми 600/55 R26.5
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја зелен
Дополнителни информации: Германски
Contactid: 5963902
FabrNr: 835
InKuerzeVerfuegbar: N
Schnäppchen: N
Vorführer: N
35 m³
Untenanhängung K80
Nachlauflenkachse
Parabelfederung
Quick-Cover Laderaumabdeckung
Druckluftbremse
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи