Тракторска приколка BRANTNER AUFBAU

PDF
13.400 €
≈ 14.560 US$
Контактирајте го продавачот
Тип тракторска приколка
Година на производство 1988
Локација Австрија Korneuburg
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 68343377
PDF
Опис
Вкупни димензии должина - 8.2 м, широчина - 2.4 м
Оски
Оски 3
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја зелен
Дополнителни информации: Германски
Contactid: 3293154
InKuerzeVerfuegbar: N
Schnäppchen: N
Vorführer: N
AUFBAU FA.BRANTNER Gesamtabmessungen: 10.100X2550X3100
Dreiseiten-Kipper
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи