Теренец Jeep Compass

PDF
теренец Jeep Compass
теренец Jeep Compass слика 2
теренец Jeep Compass слика 3
теренец Jeep Compass слика 4
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
теренец Jeep Compass слика 6
теренец Jeep Compass слика 7
теренец Jeep Compass слика 8
теренец Jeep Compass слика 9
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/9
PDF
30.990 €
171.000 R$
Контактирајте го продавачот
Марка Jeep
Модел Compass
Тип теренец
Година на производство 10/2021
Километража 10400 км
Локација Бразил
Датум на објавување јан 11, 2023
Autoline ID RD32053
Опис
Број на врати 4
Резервоар за гориво 60 л
Мотор
Гориво бензин
Турбо
Менувачи
Тип автоматски
Сопирачки
ABS
Кабина
Воздушно перниче
Патен компјутер
Клима уред
Навигација
Греач на огледало
Ретровизори со електрично прилагодување
Алармен систем
Ограничувач на брзина
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја црн
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Контакти на продавачот
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
теренец Jeep Wrangler Jeep Wrangler 47.500 € Теренец 05/2021 10679 км Холандија, Haaften