Телескопски натоварувач MANITOU MLT 735-120LSU Mercedes

PDF
38.800 US$
≈ 34.570 €
Контактирајте го продавачот
Марка MANITOU
Тип телескопски натоварувач
Година на производство 12/2014
Работни часови 3200 м/ч
Носивост 3500 кг
Нето тежина 7100 кг
Вкупна тежина 10600 кг
Локација Украина
Датум на објавување јун 26, 2020
Autoline ID DP19983
PDF
Опис
Висина на подигање 7 м
Мотор
Марка Mercedes Benz Mercedes
Сила 123.81 кс (91 kW)
Гориво дизел
Зафатнина 4.4 cм³
Менувачи
Тип рачен
Број на преноси 4
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја црвен
Дополнителни информации: Руски Украински
Manitou Mlt 735-120LSU Premium 2014р.
Тільки привезений з Франції !
Навантажувач в дуже гарному стані !
Все працює ідеально !
Двигун Mercedes-Benz
Кондиціонер
Можливий продаж по безналу з пдв...
В наявності 18 навантажувачів
Manitou MLT 735-120LSU Тільки привезений з Франціі у відмінному стані, все працює...
Кондиціонер, нова резина і ковш
Можливий продаж по безналу з пдв...
В наявності також інші навантажувачі Manitou ,JCB
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи