Телескопски натоварувач JCB 535-125

PDF
31.700 €
≈ 35.900 US$
Контактирајте го продавачот
Марка JCB
Модел 535-125
Тип телескопски натоварувач
Година на производство 2008
Работни часови 4500 м/ч
Носивост 3500 кг
Нето тежина 9000 кг
Вкупна тежина 12500 кг
Локација Украина
Датум на објавување вчера
Autoline ID RK22087
PDF
Опис
Висина на подигање 12.5 м
Турбо
Мотор
Марка JCB
Сила 85.71 кс (63 kW)
Гориво дизел
Зафатнина 4.4 cм³
Менувачи
Тип PowerShift
Број на преноси 4
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја жолт
Дополнителни информации: Руски Украински
JCB 535-125 Только привезен из Франции, растаможен, погрузчик в очень хорошем состоянии! Все работает идеально!
Самый надежный двигатель и топливная по ряду JCB
Возможна продажа по безналу с ндс ...
JCB 535-125 Тільки привезений з Франції, розмитнений, навантажувач в дуже гарному стані ! Все працює ідеально!
Самий надійний двигун і паливна із ряду JCB
Можливий продаж по безналу з пдв...
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи