Телескопски натоварувач JCB 520-40

PDF
Цена:
на барање
Контактирајте го продавачот
Марка JCB
Модел 520-40
Тип телескопски натоварувач
Локација Обединето Кралство Madley
Датум на објавување мај 22, 2020
Каталошки број на продавачот 463
PDF
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Англиски
On Site: Yes
JCB 520-40 Telehandler
JCB52040JG2314506
On Site
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи