Сврзувачки елементи Steel hex nipple WEATHERHEAD за камион

PDF
сврзувачки елементи Steel hex nipple WEATHERHEAD за камион
1/1
0,52 €
Нето цена
≈ 0,57 US$
Контактирајте го продавачот
Тип сврзувачки елементи
Број на дел 5046192
Каталошки број на оригиналот WHDC3069X6
Година на производство нов
Локација Холандија Vuren
Датум на објавување мај 22, 2020
Каталошки број на продавачот 5046192
PDF
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации: Англиски
Steel hex nipple
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи