Autoline » Половни резервни делови » Половни резервни делови за автобуси » Половни сврзувачки елементи VOLVO за автобусиDAFFEBI BILSTEINIVECOKOMATSULIEBHERRMANMERCEDES-BENZRENAULTSCANIAVOLVO » Сврзувачки елементи Air suspension bracket, drive axle VOLVO B7R (01.06-) за автобус VOLVO B6/B7/B9/B10/B12/8500/8700/9700/9900 bus (1995-)

Сврзувачки елементи Air suspension bracket, drive axle VOLVO B7R (01.06-) за автобус VOLVO B6/B7/B9/B10/B12/8500/8700/9700/9900 bus (1995-)

PDF
200 €
≈ 220,30 US$
Тип сврзувачки елементи
Каталошки број на оригиналот 20704076
Година на производство 2007
Локација Естонија Tallinn
Датум на објавување мај 22, 2020
Каталошки број на продавачот 1447992
PDF
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја бел
Дополнителни информации: Руски
20704076 Air suspension bracket, drive axle, right VOLVO FH
Good condition, used
Vehicle Cm3: 7100
Vehicle Body: Coach
Vehicle Kw: 213
Vehicle Fuel: Diesel
Vehicle Gearbox: Automatic
Vehicle Cm3 Round: 7000
Vehicle Engine Code: D7E290
Vehicle Gearbox Code: D864-5
Vehicle Km: 1034116
Vehicle Vin: YV3R6M32271121516
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи