Стрела на кран VOLVO за мини багер VOLVO ECR88

PDF
Цена:
преговара
Контактирајте го продавачот
Тип стрела на кран
Број на дел 14543594
Година на производство 2008
Локација Словенија Ajdovščina
Датум на објавување фев 10, 2020
Autoline ID FB14696
PDF
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Англиски
We have in stock a good used boom arm for Volvo compact/mini excavator ECR88.

Volvo part number: 14543594

Arm is an original Volvo spare part- It is in good condition and ready to use.

If you need some additional spare parts for Volvo compact/mini excavator ECR88 check what we have in stock here: http://usedspareparts.net/spare-part-search/producer/volvo/model/ecr88
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи