Стрела на кран VOLVO за багер VOLVO EC290 C,B

PDF
Цена:
преговара
Контактирајте го продавачот
Тип стрела на кран
Локација Словенија Ajdovščina
Датум на објавување јан 26, 2020
Autoline ID PZ4871
PDF
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Англиски
Arm for Excavator Volvo EC290 C,B
Arm: 2,55 m
Contact us for more info.
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност