Стрела на кран JCB 3CX-4CX за багер-натоварувач JCB 1983

PDF
Цена:
преговара
Контактирајте го продавачот
Тип стрела на кран
Локација Грција SINDOS
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID VY14733
PDF
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации:

Грчки
ΜΠΟΥΜΕΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΣΚΟΠΙΚΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ ΑΠΟ JCB 3CX-4CX
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност

Слични огласи