Стрела на багер CATERPILLAR за багер CATERPILLAR 330BL UHD

PDF
6.750 €
Нето цена
≈ 7.576 US$
Контактирајте го продавачот
Тип стрела на багер
Година на производство 2002
Локација Холандија Steenwijk
Датум на објавување јун 26, 2020
Каталошки број на продавачот Part No 140-9347
PDF
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Англиски
BOOM WORKING LENGHT: 2800 mm
PART No: 140-9347
running hours: USED
Description
USED ORIGINAL * CAT * UHD RETROFIT DEMOLITION
BOOM GP-STUB ( NOSE BOOM FOOT )
ATTACHED WITH
PEPED FOR ALL FUNCTIONS
FITTING HYDRAULIC QUICK DISCONNECT
MALE
VALVE GP MANUAL HIGH PRESSURE WORK TOOL
COUPLING GP HYDRAULIC
CENTRAL GREASING PIPED
TO USE ON CAT 330BL & CL MODELS IN COMBINATION WITH RETROFIT
DEMOLITION BOOM
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност