Стрела на багер JCB 3CX-4CX за багер-натоварувач JCB 1983

PDF
Цена:
на барање
Контактирајте го продавачот
Тип стрела на багер
Локација Грција SINDOS
Датум на објавување мај 30, 2020
Autoline ID VY14733
PDF
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Грчки
ΜΠΟΥΜΕΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΣΚΟΠΙΚΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ ΑΠΟ JCB 3CX-4CX
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи