Странично стакло SAINT-GOBAIN SEKURIT B5LH (01.13-) 21327408 за автобус VOLVO

PDF
PDF
600 €
Тип странично стакло
Каталошки број на оригиналот 21327408
Година на производство 2014
Локација Естонија Tallinn
Датум на објавување мар 17, 2023
Каталошки број на продавачот 1605112
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја син

Дополнителни информации — Странично стакло SAINT-GOBAIN SEKURIT B5LH (01.13-) 21327408 за автобус VOLVO

Англиски
21327408 Window, driver
Good condition, used
Vehicle Cm3: 5132
Vehicle Kw: 177
Vehicle Gearbox: Automatic
Vehicle Cm3 Round: 5200
Vehicle Engine Code: D5K240
Vehicle Gearbox Code: AT2412E
Vehicle Km: 228211
Vehicle Vin: YV3T1U223E1166452
brand: SAINT-GOBAIN SEKURIT
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи