Шасија Scania R-series (01.04-) 2008936 2898848 за камион Scania K,N,F-series bus (2006-)

PDF
PDF
100 €
Нето цена
Тип шасија
Каталошки број на оригиналот 2008936 2898848
Година на производство 2009
Локација Естонија Tallinn
Датум на објавување 24.11.2023
Каталошки број на продавачот 1445346
Мотор
Марка DC13.10
Сила 441 кс (324 kW)
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја црвен

Дополнителни информации — Шасија Scania R-series (01.04-) 2008936 2898848 за камион Scania K,N,F-series bus (2006-)

Англиски
2008936 Frame crossmember Scania P, G, R, T-Series
Good condition, used
Vehicle Cm3: 12742
Vehicle Cm3 Round: 13000
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!