Шасија SCANIA Траверса за камион SCANIA P G R T-series (2004-)

PDF
74,80 €
6.000 RUB
≈ 83,95 US$
Тип шасија
Број на дел 1385996
Каталошки број на оригиналот 1385996
Локација Русија Большая Киселенка
Датум на објавување јун 26, 2020
Каталошки број на продавачот 415439
PDF
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Руски
транспортное средство Модель: R-series (01.04-)
транспортное средство Год: 2005
транспортное средство топливо: Дизель
транспортное средство: 11716 cm3, 309 kW
транспортное средство коробка передач: Ручное переключение передач
транспортное средство VIN код: YS2R4X20002010452
транспортное средство Цвет: желтый
транспортное средство кузов: Тягач
транспортное средство Код двигателя: DC12.14
транспортное средство Код коробки передач: GRS900R
качество: Пользованный, состояние хорошее
ЗАДНЯЯ ЧАСТЬ
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи