Сензор SENZOR TEMPERATURA EXTERIOARA за камион влекач IVECO STRALIS

PDF
сензор SENZOR TEMPERATURA EXTERIOARA за камион влекач IVECO STRALIS
1/1
Цена:
на барање
Контактирајте го продавачот
Тип сензор
Број на дел 504073082
Локација Романија SUCEAVA
Датум на објавување мај 22, 2020
Autoline ID YM19667
PDF
Состојба
Состојба половни
Опис
На лагер 1
Дополнителни информации: Романски
Cod OEM: 504073082
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи