Сензор SENZOR NOXE за камион влекач MAN TGX

PDF
сензор SENZOR NOXE за камион влекач MAN TGX
1/1
Цена:
на барање
Контактирајте го продавачот
Тип сензор
Број на дел 51154080015
Локација Романија SUCEAVA
Датум на објавување мај 22, 2020
Autoline ID EY19667
PDF
Состојба
Состојба половни
Опис
На лагер 1
Дополнителни информации: Романски
Cod OEM: 51154080015
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи