Сензор за истрошеност передних тормозных колодок лев. за камион RENAULT Premium DX

PDF
38,96 €
Нето цена
3.000 RUB
≈ 43,61 US$
Контактирајте го продавачот
Тип сензор за истрошеност
Каталошки број на оригиналот 7420928552
Локација Русија пос. Орловские дворики, Нижний Н
Датум на објавување мај 22, 2020
Каталошки број на продавачот 9699
PDF
Состојба
Состојба половни
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи