Сенопревртувач DEUTZ-FAHR 5000

PDF
€ 850
≈ US$ 944
Контактирајте го продавачот
Марка DEUTZ-FAHR
Модел 5000
Тип сенопревртувач
Локација Австрија Attnang-Puchheim
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 68343156
PDF
Состојба
Состојба половни
Потребна ви е испорака? Пресметајте ја цената на достава до вашата земја

Дополнителни информации:

Германски
Contactid: 3508733
Location: FRANKENMARKT
FabrNr: 55
InKuerzeVerfuegbar: N
Schnäppchen: N
Vorführer: N
GW
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Напиши
Повикајте

Слични огласи