Нови самоодна прскалка KVERNELAND IXdrive 4180

PDF
222.000 €
Нето цена
≈ 240.700 US$
266.400 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка KVERNELAND
Модел IXdrive 4180
Тип самоодна прскалка
Година на производство 2018
Локација Бугарија София
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID UN17514
PDF
Опис
Капацитет на резервоар 3800 л
Ширина на опфаќање 28 м
Мотор
Марка JCB Tier4
Сила 173 кс (127 kW)
Зафатнина 4.8 cм³
Оски
Оски 2
Големина на гуми 350/90R50
Состојба на гумите 100 %
Потребна ви е испорака? Пресметајте ја цената на достава до вашата земја
Состојба
Состојба нов
Опис
Боја црвен
Дополнителни информации: Англиски Бугарски
very good , 2 units on stock.
останали две бройки на склад! отлично състояние
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи