Самоодна прскалка AGRIFAC ZA3400

PDF
Цена:
преговара
Контактирајте го продавачот
Марка AGRIFAC
Модел ZA3400
Тип самоодна прскалка
Година на производство 2006
Работни часови 7381 м/ч
Зафатнина 3400 л
Локација Холандија Krabbendijke
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID UY21144
PDF
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја црвен
Дополнителни информации: Холандски Руски Украински
Gebr. Weststrate B.V.
Zuidweg 13-15
4413 NL Krabbendijke
Netherlands
Tel: +31(0)113 50 26 10
www.gebrweststrate.nl
e-mail: info@newhollandused.es (українська / русский)

Spuitbreedte: 36 meter
prijs: Op aanvraag
bandenmaten: 420/85R46 en 320/95R54
Gebr. Weststrate B.V.
Zuidweg 13-15
4413 NL Krabbendijke
Netherlands
Tel: +31(0)113 50 26 10
www.gebrweststrate.nl
e-mail: info@newhollandused.es (українська / русский)
Gebr. Weststrate B.V.
Zuidweg 13-15
4413 NL Krabbendijke
Netherlands
Tel: +31(0)113 50 26 10
www.gebrweststrate.nl
e-mail: info@newhollandused.es (українська / русский)
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи