Ротациски преносник за багер VOLVO 290 BLC

PDF
Цена:
преговара
Контактирајте го продавачот
Тип ротациски преносник
Локација Русија г. Петрозаводск
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID WF13490
PDF
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Руски
В наличии, поворотный редуктор для экскаватора Volvo EC 290 (редуктор поворота Вольво 290) .
Состояние отличное, оригинал!!!
На все основные узлы и агрегаты предоставляем гарантию!!!
Производим отгрузки во все регионы РФ!!!
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност