Реверзибилен плуг Vogel & Noot Herkules

PDF
15.000 US$
≈ 13.360 €
Контактирајте го продавачот
Марка Vogel & Noot
Модел Herkules
Тип реверзибилен плуг
Година на производство 2010
Прва регистрација 2011-02-02
Локација Украина Суми
Датум на објавување јун 26, 2020
Autoline ID QX20207
PDF
Опис
Број на куќишта 8
Состојба
Состојба половни
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи