Нови решетка на ладилник FRONT GRILLE за трактор MASSEY FERGUSON SERIES 6000

PDF
нови решетка на ладилник FRONT GRILLE за трактор MASSEY FERGUSON SERIES 6000
1/1
Цена:
на барање
Контактирајте го продавачот
Тип решетка на ладилник
Нето тежина 4 кг
Локација Полска Wołomin
Датум на објавување мај 22, 2020
Каталошки број на продавачот T0805
PDF
Состојба
Состојба нов
Опис
Боја сив
Дополнителни информации: Полски
State: NOWY ZAMIENNIK
WYKONANIE: LAMINAT
PASUJE DO MODELI: 6120
6130
6140
Numer pomocniczy: 3713413M2 + 3713410M2
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност