Регален вилушкар STILL FM-X17

PDF
6.950 €
Нето цена
≈ 7.801 US$
Контактирајте го продавачот
Марка STILL
Модел FM-X17
Тип регален вилушкар
Година на производство 2012
Работни часови 6161 м/ч
Носивост 1700 кг
Вкупна тежина 2920 кг
Тип на јарбол триплекс
Локација Германија Stuhr
Датум на објавување јун 26, 2020
Каталошки број на продавачот 4102186
PDF
Опис
Вкупни димензии височина - 3.9 м
Мотор
Гориво електро
Капацитет на батерија 620 Ah
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја портокалов
Дополнителни информации: Германски
Preis: auf Anfrage Zwischenverkauf vorbehalten
Freihub: 3330 mm
Reifen: Vulkollan
Batterie: 2012 48V 620Ah
Anbaugeräte: Seitenschieber
Zubehör: Joystick4+, Einpedal, 360° Lenkung, Seitenschieber integriert;, Kabinenhöhe: 2200 mm
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи