Редуктор за движење за багер HITACHI zx 650

PDF
редуктор за движење за багер HITACHI zx 650
1/1
Цена:
преговара
Контактирајте го продавачот
Тип редуктор за движење
Локација Русија г. Петрозаводск
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID GQ16988
PDF
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Руски
В наличии, бортовой редуктор хода в сборе с гидромотором Хитачи 650
Состояние отличное, проводилась деффектовка.
Отгрузим в любой регион, предоставим гарантию!!!
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи