Редуктор за движење за багер VOLVO 290 BLC

PDF
Цена:
преговара
Контактирајте го продавачот
Тип редуктор за движење
Локација Русија г. Петрозаводск
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID FA15141
PDF
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Руски
В наличии, бортовой редуктор хода Volco 290 BLC в сборе с гидромотором и звездой.Состояние отличное,проводилась деффектовка.
Предоставляем гарантию!!!
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи